AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS

  Informacija

  Automobilio nuotraukos

  Automobilių Supirkimas Mažeikiai

  Seni automobiliai yra ne tik galvos skausmas aplinkai, bet ir norintiems juos parduoti. Automobilio amžius, stovis, būklė ir kiti aspektai visada turės įtakos galutinei kainai, kurią galite gauti, o seni automobiliai dažnai parduodami pigiau arba beveik veltui, nei jie yra verti. Taip yra todėl, kad kai kurie žmonės bijo pirkti naudotą automobilį iš žmogaus, kurio nepažįsta, nežino tikrosios jo būklės ir kiek į jį gali tekti investuoti. Norėdami įsitikinti, kad už savo seną automobilį gausite geriausią įmanomą kainą, prieš pateikdami jį pardavimui turėtumėte jį patikrinti autoservise, išvalyti ir netgi, jeigu reikia, suremontuoti. Tačiau ar tokia investicija gali atsipirkti?

  Seno automobilio pardavimo procesas ilgas:

  Prieš įkeldami automobilio pardavimo skelbimą į internetinę pardavimo svetainę, pirmiausia turėsite automobilį suremontuoti. Visi žinome, kad remonto paslaugų ir naujų detalių kaina yra tikrai nemaža. Tada reikia automobilio saloną išvalyti, jei reikia atnaujinti sėdynes ar plastikines dalis, o kėbulą nuplauti. Tai vėl kainuoja nemažus pinigus, nes specialios priemonės salono atnaujinimui kainuoja gana brangiai. Suremontavus ir išvalius automobilį reikia jį nufotografuoti ir tada jau galite įdėti skelbimą į pardavimo svetainę kartu su automobilio savybių, specifikacijų ir jo defektų aprašymu. O tada prasideda labiausiai varginanti ir ilgiausia pardavimo proceso dalis – susidomėjusių žmonių skambučiai ir derėjimasis dėl kainos. Žmonės paskambins jums bet kuriuo metu, kad susitartų dėl galutinės kainos, apžiūros laiko ir vis tiek yra tikimybė, kad automobilio nenupirks. Tokiu atveju jūs sugaišite daug brangaus savo laiko, kurį galėtumėte skirti malonesniai veiklai. Taigi, jei nenorite patirti viso šio varginančio ir netgi kartais įkyraus proceso, tada geriausia automobilį parduoti profesionaliems automobilio supirkėjams.

  Įmonė “Supirktukas.lt” užtikrina operatyvų atvykimą, greitą automobilio apžiūrą, didžiausią rinkoje kainą ir atsiskaitymą iš anksto. Tai yra itin patikimas, greitas ir patogus būdas parduoti nereikalingą transporto priemonę Mažeikiuose.

  Paimsime tiesiai iš namų

  • Jokių papildomų galvosūkiųNeeikvokite laiko dilemoms, kur dėti nereikalingą automobilį
  • Jokių transportavimo rūpesčiųAutomobilį išgabensime patys
  • Jums patogiu laikuAtvyksime sutartu metu
  • Superkame įvairius variantusNeapsiribojame viena marke
  • Vertiname realų vaizdąNenuvertiname Jūsų mašinos
  • Atsiskaitome iškartJokių pažadų ar atidėliojimų

  Turi nereikalingą automobilį?

  Parduok jį mums ir uždirbk!

  DUK

  Kodėl verta rinktis Supirktukas.lt paslaugas?

  Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis Supirktukas.lt paslaugas. Visų pirma, pasirinkdami šią paslaugą, jūs išvengsite nuobodaus bei varginančio galvojimo, kur dėti savo automobilį. Ne paslaptis, kad dauguma žmonių šį galvosūkį sprendžia ypač ilgai bei apsvarsto pačius įvairiausius variantus. Vis dėlto, sprendimas parduoti automobilį Supirktukas.lt yra pats geriausias, kadangi užtikrinamas operatyvus atvykimas, greita apžiūra bei situacijos įvertinimas ir, žinoma, atsiskaitymas iš karto. Be to, automobilį norintis parduoti asmuo nepatirs jokių nepatogumų, nes vizitas įvyks jam patogiu metu. Tačiau ir tai dar ne viskas – bus pasirūpinta ir automobilio transportavimu. Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad Supirtukas.lt taupo jūsų laiką bei leidžia išvengti daugybės papildomų rūpesčių: padės taupyti laiką bei atsisakyti papildomų svarstymų.

  Kokius automobilius superka Supirtukas.lt?

  Puiki žinia ta, kad Supirtukas.lt superka ypač įvairius automobilius, todėl visai nesvarbu, kokį automobilį turite jūs – labai tikėtina, kad jį galėsite parduoti mums. Kalbant apie automobilių markes, verta pažymėti, kad Supirktukas.lt superka pačių įvairiausių markių automobilius. Taip pat superkami ir daužti automobiliai. Jei turite būtent tokį automobilį, neatiduokite jį už grašius į metalo laužo supirktuvę – labai tikėtina, kad Supirktukas.lt pasiūlys jums daugiau. Superkame ir nevažiuojančius automobilius. Tad, jei jūsų automobilis neužsikuria be jokios aiškios priežasties, tiesiog parduokite jį mums. Didelė dalis automobilių turi pačių įvairiausių defektų. Ir jūsiškis toks? Galite parduoti jį mums. Na, o, jei turite puikaus stovio automobilį, tačiau nenorite rūpintis jo pardavimu, ieškoti pirkėjų, vykti į susitikimus, tiesiog parduokite transporto priemonę mums.

  Kaip Supirktukas.lt vertina automobilio kainą?

  Visų pirma, reikėtų akcentuoti, kad Supirktukas.lt savo veiklą vykdo jau ne vienerius metus, todėl puikiai supranta, pagal kokius kriterijus turėtų būti vertinama automobilio kaina. Taip pat verta akcentuoti, kad visada vertiname realią situaciją. Savaime suprantama, vienas svarbiausių rodiklių yra techninė automobilio būklė. Kuo ji geresnė, kuo mažiau defektų, tuo aukštesnė kaina yra siūloma. Taip pat svarbu pažymėti, kad automobilio markė bei pagaminimo metai suvaidina svarbų vaidmenį. Svarbu pažymėti ir tai, kad prieš vizitą, vertiname ir esamą rinkos padėtį. Na, ir, žinoma, kaina gali keistis ir dėl tam tikrų ypatybių; pavyzdžiui, jei bus pridedamas puikios kokybės padangų komplektas ar kitas reikalingas priedas, pasiūlysime aukštesnę kainą.

  Kuo Supirktukas.lt yra pranašesnis už daugelį kitų tokio pobūdžio paslaugų teikėjų?

  Kaip žinia, Lietuvoje yra iš tiesų nemažai automobilių supirkimo paslaugas teikiančių įmonių. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad dėl daugybės priežasčių Supirktukas.lt yra pranašesnis pasirinkimas. Visų pirma, daugybė tokiu pobūdžio paslaugas teikiančių įmonių atvyksta apžiūrėti automobilio, atsiskaito, tačiau jo transportavimu turi pasirūpinti pardavėjas. Taip pat verta akcentuoti, jog didelė dalis tokio pobūdžio paslaugą teikiančių įmonių už pirkinį atsiskaito dalimis. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dauguma įmonių negali užtikrinti operatyvumo bei patogumo – neretai vizitai paskiriami už savaitės ar dviejų ir nebūtinai tuo laiku, kokio pageidauja pardavėjas. Ne ką mažiau ir tai, kad Supirtukas.lt superka įvairius automobilius, tuo tarpu daugelis tokio pobūdžio veiklą vykdančių įmonių apsiriboja vos viena ar keliomis markėmis.

  Kaip elgtis, norint parduoti automobilį Supirktukas.lt?

  Tad, kaip turėtų elgtis asmuo, kuris nori parduoti savo automobilį Supirktukas.lt? Iš tiesų viskas labai paprasta: viskas, ką jums tereikia padaryti, tai tik susisiekti su Supirktukas.lt komanda kontaktais, nurodytais internetiniame puslapyje. Tai padarius, bus susitarta dėl vizito jums patogiu metu. Supirktukas.lt komanda atvykus nurodytu adresu sutartu laiku bei atliks jūsų automobilio apžiūrą. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad Supirktukas.lt visada vertina realų automobilio vaizdą. Taigi, galite būti tikri, kad jūsų automobilis tikrai nebus nuvertintas. Jei pasiūlyta kaina jums tiks, įvykdysime pardavimo – pirkimo sandorį ir sutartą sumą atiduosime iš karto. Jokio laukimo, jokio delsimo. Patys išsivešime automobilį, tad jums tikrai nereikės samdyti specialios transporto priemonės.

  Ką dar svarbu žinoti apie Supirktukas.lt?

  Internetiniame puslapyje galite už pildyti specialią formą – pateikti duomenis apie norimą parduoti automobilį bei prisegti keletą jo nuotraukų. Atliksime pirminę automobilio vertinimą nuotoliniu būdu bei informuosime, kokia apytikslė kaina galėtų būti siūloma. Dar viena gera žinia ta, jog šią paslaugą teikiame visoje Lietuvoje. Taigi, visai nesvarbu, kur gyvenate – atvyksime nurodytu adresu apžiūrėti norimo parduoti automobilio. Na, ir, žinoma, kiekvienas parduodantis automobilį, nori būti tikras, kad pasirinko geriausiai ir jam buvo pasiūlyta aukščiausia kaina. Tai ir galime garantuoti – dėl įvairių sprendimų užtikriname aukščiausią teikiamos paslaugos kokybę bei geriausias kainas.

  Kaip Supirktukas.lt užtikrina aukščiausią paslaugos kokybę?

  Drąsiai galime sakyti, kad Supirktukas.lt užtikrina aukščiausią paslaugos kokybę. Kaip? Visų pirma, mūsų komandoje dirba puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, todėl garantuojame, kad visi procesai – pradedant automobilio vertinimu bei dokumentų tvarkymu, atliekami kruopščiai bei atsakingai.  Veiklą vykdome jau ne vienerius metus, todėl sukaupta patirtis leidžia užtikrinti geriausius rezultatus bei tinkamai išspręsti bet kurią situaciją. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kiekvieną dieną visoje šalyje nuperkame ne vieną automobilį, todėl puikiai pažįstame pardavėjų poreikius bei galime pasiūlyti juos atitinkančius sprendimus. Suprantame, jog dažnam kokybę reiškia operatyvumas. Užtikriname ir tai – operatyviai vertiname internetu gautas užklausas bei automobilio apžiūrą atvykus, taip pat užtikrinamas operatyvus dokumentų tvarkymas ir, žinoma, atsiskaitymas.

  Kodėl apskritai verta parduoti nebereikalingą automobilį?

  Na, ir, žinoma, labai svarbu akcentuoti, kodėl nebenaudojamą ar nebereikalingą automobilį apskritai yra verta parduoti. Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ypač didelė dalis Lietuvos gyventojų turi nebenaudojamų automobilių, tad juos parduoti supirkėjams verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jūsų namų aplinka taps kur kas švaresnė bei erdvesnė. Kaip žinia, nebenaudojamas automobilis užima iš tiesų labai daug vietos, tad jį pardavus, atsirastų papildomos vietos, kurioje galėtumėte įkurti poilsio zoną. Be to, nebetinkamas naudoti automobilis dažniausiai yra ir nesaugus, tad kyla tikimybė susižeisti jums ar naminiams gyvūnams. Ir, žinoma, ne ką mažiau svarbi ir kita priežastis – pardavę automobilį, gausite papildomų pinigų, kuriuos galėsite išleisti savo reikmėms.

  Automobilių supirkimas

  Daužti

  Ką daryti su daužtu automobiliu? Už centus atiduoti į metalo laužą? Yra geresnis sprendimas! Supirktukas.lt greitai nupirks daužtą automobilį. Išvengsite papildomų rūpesčių!

  Nevažiuojantys

  Automobilis neužsikuria? Nieko tokio! Nupirksime tiesiai iš Jūsų namų. Galite nesijaudinti dėl transportavimo ar kitų reikalų. Susisiekite jau dabar ir nevažiuojanti transporto priemonė atneš Jums pelno.

  Su defektais

  Kėbulo defektai? Variklio defektas? Supirktukas.lt įvertins transporto priemonės būklę ir, priešingai nei įnoringi pirkėjai, jos neišbrokuos.

  Puikaus stovio

  Net puikios būklės automobilį gali būti sunku parduoti. Kad nereikėtų savaites ar mėnesius laukti pirkėjo, verta pasitikėti „Supirktuku“! Viską deriname sparčiai.