Senų automobilių supirkimo kaina

Kur dėti seną automobilį? Toks klausimas kyla dažnam savininkui, tačiau gera žinia ta, kad atsakymo ilgai ieškoti tikrai netenka – tereikia pasinaudoti auto supirkimo paslauga. Dar daugiau, tokį sprendimą galima įgyvendinti greitai bei lengvai, nes daug informacijos galima rasti tiesiog internete, o ir dažnas supirkėjas pats atvyksta apžiūrėti automobilio, sandoriai dažniausia įvykdomi per vieną dieną. Tačiau ne viskas taip džiugina. Senų automobilių supirkimo kaina – visai kas kita: egzistuoja tikrai ne vienas veiksnys, dėl kurio ji gali sparčiai sumažėti.

Automobilis visiškai nevažiuoja

Jei automobilis, kurį norite parduoti, visiškai nevažiuoja, tikrai negalite tikėtis ypač aukštos kainos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kaina, kuri bus pasiūlyta už nevažiuojantį automobilį, gali būti net kelis kartus mažesnė, nei kaina, kuri būtų pasiūlyta, jei parduotumėte važiuojantį automobilį.

Ankstyvi gaminimo metai

Ne paslaptis ir tai, kad gamybos metai taip pat turi įtakos. Kuo anksčiau buvo pagamintas automobilis, tuo mažesnės kainos reikėtų tikėtis. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad net ir 25 metų automobilis gali turėti mažiau techninių bei estetinių trūkumų negu 20 ar 18 metų transporto priemonė.

Gedimų sudėtingumas

Kai automobilis turi daug gedimų ir, kai nebenorima į tai investuoti, dažniausiai transporto priemonės pardavimas taip pat tampa idealiu sprendimu. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad būtent tie gedimai yra dar viena priežastis, dėl kurių gali mažėti kaina. Kuo gedimai sudėtingesni ir kuo jų daugiau, tuo mažesnė kaina bus pasiūlyta.

Kiek buvo investuota į automobilį?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nepriklausomai nuo to, kokį automobilį įsigyja žmogus, į transporto priemonę galima investuoti įvairiais būdais – pavyzdžiui, atnaujinti saloną ar pakeisti tam tikras detales. Taigi, nereikia ir sakyti – į tai taip pat bus atsižvelgta vertinant kainą. Kuo mažiau būsite investavę į savo automobilį, tuo mažesnė kaina gali būti pasiūlyta.

Ar automobilį teks pristatyti patiems?

Nereikėtų pamiršti, kad nemaža dalis auto supirkėjų iškelia sąlygą, kad transporto priemonė turi būti pristatyta tam tikru adresu. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent šis veiksnys reiškia ir papildomas išlaidas – turėsite ieškoti specialios transporto priemonės.

Kaip matyti, iš tiesų yra nemažai veiksnių, dėl kurių gali sumažėti siūloma kaina. Tai – automobilio būklė; gedimų gausa ir sudėtingumas, gaminimo metai ir t.t. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad automobilį norintis parduoti žmogus, turi daugiau pasirinkimo galimybių. Galite kreiptis į skirtingus automobilių supirkėjus bei paprašyti jų, kad būtų pateikti kainų pasiūlymai. Kai gaunami bent 5 – 6 kainos pasiūlymai, galite būti tikri – vienas iš jų jus tikrai sužavės. Tad linkime tinkamiausių pasirinkimų.